اودیسا از اصیل ترین سگ های قفقازی موجود در مجموعه قوی سیاه ...

سگی از اصیل ترین نژاد
sarabay2

سارابای مولد تازه وارد شده در مجموعه قوی سیاه ...

سگی از اصیل ترین نژاد
sarabay zela

بزودی توله های جدید در مجموعه قوی سیاه ، فرزندان سارابا و ریا ...

بزودی توله هایی از اصیل ترین نژاد
jela dakota

بزودی توله های جدید در مجموعه قوی سیاه ، فرزندان ژل لا و داکوتا ...

بزودی توله هایی از اصیل ترین نژاد
prance dakota

بزودی توله های جدید در مجموعه قوی سیاه ، فرزندان پرنس و داکوتا ...

بزودی توله هایی از اصیل ترین نژاد
Bato oral

بزودی توله های جدید در مجموعه قوی سیاه ، فرزندان باتور و اورال ...

بزودی توله هایی از اصیل ترین نژاد
sag1

سگی از اصیل ترین نژادها در مجموعه قوی سیاه ...

سگی از اصیل ترین نژاد
new makian

کامل شدن ماکیان در مجموعه قوی سیاه ...

ماکیان از اصیل ترین نژادهای موجود

شرخان سگی از نژاد آلابای، متولد روسیه و فرزند شرخان بزرگ و سافو ...

سگی از اصیل ترین نژاد

باتور سگی از نژاد آلابای، متولد رومانی و فرزند بای و بایرا ...

سگی از اصیل ترین نژاد

یومخان، متولد شده و مولد در باغ قوی سیاه ...

متولد باغ قوی سیاه

در صورتی که به دنبال نژاد های اصیل سگ گله و یا نگهبان میگردید میتوانید از خدمات کشش مجموعه قوی سیاه بهره مند شویدو اصیل ترین نژادهای آلابای و قفقازی که از کشور روسیه وارد شده اند و از نظر قدرت بدنی, قد و وزن نمونه های بی نظیری هستند. در شجره نامه سگهای آلابای مجموعه نامهایی چون مورات(قهرمان بلاروس, اکراین), شرخان بزرگ(قهرمان 2007-2008 اکراین), سافو(قهرمان جوانان روسیه(مسکو)-بلاروس- قهرمانی روسیه RFK,RFCC,KC-1,T1) , ماده سگ نیکا (قهرمان RKF روسیه, CACIB, و قهرمانی BEST IN SHOW ) و همینطور سنبای قهرمان ترکمنسان به چشم میخورد. انجام کشش پس از رویت شناسنامه بهداشتی و تایید دامپزشک مجموعه قابل انجام است.

سگ های باغ قوی سیاه

اسبهای مجموعه قوی سیاه عمدتا از نژاد سل فرانسیس هستند. از نظر اصالت نژادی جزء بهترینها میباشند که از کشور فرانسه وارد شده اند. به طور مثال نواژ یکی از سیلمی های این جموعه است که شجره نامه آن در زیر مشاهده میشود:اپدر این اسب یکی از سیلمی های مدرن پرش در اروپا بوده که در 4 سالگی و 6 سالگی قهرمان 4 ساله ها و 6 ساله های فرانسه بوده و در 7سالگی در چند مسابقه CSI جزء برندگان بوده است.در اجداد این اسب به نامهایی چون ALME و LE TOT SEMILY برمیخوریم که همه از قهرمانان مشهور اروپا هستند. همچنین اسب رخام یکی دیگر از سیلمی های مجموعه از همین نژاد می باشد با کاریی درساژ و پرش که در سال 2007 از کشور فرانسه وارد شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کشش با تلفنهای مجموعه تماس حاصل فرمایید. همچنین اسب چه سالار از نژاد فلابلا و به رنگ نیله و وارداتی میباشد و کره های زیبا و اصیلی را در داخل تولید نموده است.

نوآژ

فروشگاه قوی سیاه

شما می توانید نژادهایی اصیل و کم نظیر را از این فروشگاه خریداری نمایید

حیوانات باغ

با حیوانات باغ آشنا شوید!

 • سگ های باغ قوی سیاه

  مجموعه ای از نایاب ترین نژادهای سگ
  close
  سگ های مجموعه باغ قوی سیاه
  مجموعه ای از نایاب ترین نژاد های سگ

  مجموعه سگها

  سگ های مجموعه قوی سیاه از بهترین نژاد و ریشه سگ های گله ایرانی نظیر آلابای و سگ های قفقاز هستند که تمامی آنها دارای شجره نامه ای با ارزش و مدارکی کامل هستند, که بر ارزش این سگ هامی افزاید. قدرت بدنی و قدرت آرواره ی این سگ هادر نوع خود بی نظیر است, و یکی یکی از بهترین نگهبانانند و در عین وقار و ابهت بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند.

 • اسب های باغ قوی سیاه

  اسب و فلابلا
  close
  اسب های باغ قوی سیاه
  مجموعه ای از بهترین نژادهای اسب و فلابلا

  مجموعه اسب ها

  این مجموعه دارای اسب هایی با نژادهای: سلفرانسیس, فلابلا و ... که هر اسب در اصطبل های اختصاصی خود نگهداری می شود, و هر نژاد دارای مانژ اختصاصی و جداگانه است. این حیوانات تحت نظر بهترین دامپزشک ها ماهانه ویزیت می شوند, و زیر نظر بهترین سوار کاران و مربیان موجود در کشور آموزش داده می شوند و برنامه ی منظمی برای نعلبندی، گاشت و کشش دارند.

 • کبوترهای باغ قوی سیاه

  مجموعه ای بی نظیر از کبوتر
  close
  کبوترهای مجموعه باغ قوی سیاه
  مجموعه ای بی نظیر از کبوتر

  مجموعه کبوترها

  خانواده ی کبوتران این مجموعه جمعی از انواع کبوتران پرشی, زینتی, جنگلی و ...که با تنوع رنگ های زیبا و گونه های فراوان هستند که شناسنامه ی سلامت و بهداشت آنها ضامنی با ارزش است.

   

 • مرغ و خروس

  تنوع بی نظیر در گونه های مرغ و خروس
  close
  مرغ و خروس های مجموعه باغ قوی سیاه
  تنوعی بی نظیر در گونه های مرغ و خروس

  مجموعه مرغ و خروس ها

  تنوع گونه های با ارزش و خلوص نژاد مولد های ماکیان این مجموعه باعث شده تا کلکسیون با ارزشی را تشکیل دهد که در نوع خود بی نظیر است.

   

 • قناری های باغ قوی سیاه

  قناری موجود کوچک و زیبا
  close
  قناری های مجموعه باغ قوی سیاه
  قناری موجود کوچک و زیبا

  مجموعه قناری ها

  قناری پرنده‌ای کوچک، زیبا، دلپذیر و فرح بخش است که می تواند باعث آرامش و شادی پرورش دهندگان خود گردد. این پرنده به دو صورت اهلی و وحشی وجود دارد و جثه‌ای کوچک دارد و طول بدن آن بین ۱۳ تا ۲۴ سانتی متر بوده و به طور متوسط در حدود ۱۷سانتی متر می‌باشد. بزرگ ترین گونه قناری، نژاد فری پاریسی است که طول بدن آن به ۲۴ سانتیمتر می رسد. این پرنده از خانواده سهره‌ها بوده و رنگ‌های متنوعی دارد. قناری مانند مرغ عشق و فنچ دانه خوار است. پای قناری دارای سه انگشت رو به جلو و یک انگشت رو به عقب می‌باشد. بنابر این برخلاف مرغ عشق بالا رونده نبوده و شاخه نشین محسوب می‌شود. منشأ این پرنده جزیره مادیرا، جزیره آزوریس و جزایر قناری است که این سه جزیره در اقیانوس اطلس قرار دارند و دو جزیره اول متعلق به کشور پرتغال و جزایر قناری متعلق به کشور اسپانیا می‌باشد. قناری‌ها برای زندگی در قفس بسیار مناسب هستند. آن‌ها پرندگان مقاومی بوده و قابل تربیت می‌باشند و عمری نسبتاً طولانی دارند که بین ۱۵ تا ۲۰ سال برآورد شده‌است. نام علمی قناری Serinus Canarius Canarius می‌باشد و نام انگلیسی آن Canary و نام فرانسوی آن Canaries و نام آلمانی آن Kanarische ونام ترکی آن Kanarya است و در زبان عربی به آن کنار، الکناری و هزار گویند. نام فارسی آن قناری است. امروزه پرورش این پرنده در ایران بسیار متداول شده و افراد زیادی اقدام به تکثیر این پرنده نموده و جوجه های آن را به علاقه‌مندان می‌فروشند. جنس نر این پرنده آواز می‌خواند و جنس ماده فقط برای جوجه کشی و تکثیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با ما در تماس باشید

پیغام یا درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.

Name must not be empty
Please provide a valid email
Message should not be empty

تماس با ما

 

جهت مشاوره و خرید حیوانات باغ تماس بگیرید

09122010732