حیوانات باغ

مجموعه ای بی نظیر از حیوانات باغ قوی سیاه

 • سگ های باغ قوی سیاه

  مجموعه ای از نایاب ترین نژادهای سگ
  close
  سگ های مجموعه باغ قوی سیاه
  مجموعه ای از نایاب ترین نژاد های سگ

  مجموعه سگها

  سگ های مجموعه قوی سیاه از بهترین نژاد و ریشه سگ های گله ایرانی نظیر آلابای و سگ های قفقاز هستند که تمامی آنها دارای شجره نامه ای با ارزش و مدارکی کامل هستند, که بر ارزش این سگ هامی افزاید. قدرت بدنی و قدرت آرواره ی این سگ هادر نوع خود بی نظیر است, و یکی یکی از بهترین نگهبانانند و در عین وقار و ابهت بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند.

 • اسب های باغ قوی سیاه

  اسب و فلابلا
  close
  اسب های باغ قوی سیاه
  مجموعه ای از بهترین نژادهای اسب و فلابلا

  مجموعه اسب ها

  این مجموعه دارای اسب هایی با نژادهای: سلفرانسیس, فلابلا و ... که هر اسب در اصطبل های اختصاصی خود نگهداری می شود, و هر نژاد دارای مانژ اختصاصی و جداگانه است. این حیوانات تحت نظر بهترین دامپزشک ها ماهانه ویزیت می شوند, و زیر نظر بهترین سوار کاران و مربیان موجود در کشور آموزش داده می شوند و برنامه ی منظمی برای نعلبندی، گاشت و کشش دارند.

 • کبوترهای باغ قوی سیاه

  مجموعه ای بی نظیر از کبوتر
  close
  کبوترهای مجموعه باغ قوی سیاه
  مجموعه ای بی نظیر از کبوتر

  مجموعه کبوترها

  خانواده ی کبوتران این مجموعه جمعی از انواع کبوتران پرشی, زینتی, جنگلی و ...که با تنوع رنگ های زیبا و گونه های فراوان هستند که شناسنامه ی سلامت و بهداشت آنها ضامنی با ارزش است.

   

 • مرغ و خروس

  تنوع بی نظیر در گونه های مرغ و خروس
  close
  مرغ و خروس های مجموعه باغ قوی سیاه
  تنوعی بی نظیر در گونه های مرغ و خروس

  مجموعه مرغ و خروس ها

  تنوع گونه های با ارزش و خلوص نژاد مولد های ماکیان این مجموعه باعث شده تا کلکسیون با ارزشی را تشکیل دهد که در نوع خود بی نظیر است.

   

 • قناری های باغ قوی سیاه

  قناری موجود کوچک و زیبا
  close
  قناری های مجموعه باغ قوی سیاه
  قناری موجود کوچک و زیبا

  مجموعه قناری ها

  قناری پرنده‌ای کوچک، زیبا، دلپذیر و فرح بخش است که می تواند باعث آرامش و شادی پرورش دهندگان خود گردد. این پرنده به دو صورت اهلی و وحشی وجود دارد و جثه‌ای کوچک دارد و طول بدن آن بین ۱۳ تا ۲۴ سانتی متر بوده و به طور متوسط در حدود ۱۷سانتی متر می‌باشد. بزرگ ترین گونه قناری، نژاد فری پاریسی است که طول بدن آن به ۲۴ سانتیمتر می رسد. این پرنده از خانواده سهره‌ها بوده و رنگ‌های متنوعی دارد. قناری مانند مرغ عشق و فنچ دانه خوار است. پای قناری دارای سه انگشت رو به جلو و یک انگشت رو به عقب می‌باشد. بنابر این برخلاف مرغ عشق بالا رونده نبوده و شاخه نشین محسوب می‌شود. منشأ این پرنده جزیره مادیرا، جزیره آزوریس و جزایر قناری است که این سه جزیره در اقیانوس اطلس قرار دارند و دو جزیره اول متعلق به کشور پرتغال و جزایر قناری متعلق به کشور اسپانیا می‌باشد. قناری‌ها برای زندگی در قفس بسیار مناسب هستند. آن‌ها پرندگان مقاومی بوده و قابل تربیت می‌باشند و عمری نسبتاً طولانی دارند که بین ۱۵ تا ۲۰ سال برآورد شده‌است. نام علمی قناری Serinus Canarius Canarius می‌باشد و نام انگلیسی آن Canary و نام فرانسوی آن Canaries و نام آلمانی آن Kanarische ونام ترکی آن Kanarya است و در زبان عربی به آن کنار، الکناری و هزار گویند. نام فارسی آن قناری است. امروزه پرورش این پرنده در ایران بسیار متداول شده و افراد زیادی اقدام به تکثیر این پرنده نموده و جوجه های آن را به علاقه‌مندان می‌فروشند. جنس نر این پرنده آواز می‌خواند و جنس ماده فقط برای جوجه کشی و تکثیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.